Tablice Hanger

Hanger to typ wiszącej reklamy z dużym, widocznym logo producenta, zamieszczonym na materiale miękkim, wykonanym z papieru, kartonu, lub twardym, wykonanym np. z metalu, plastiku. W drukarni Avatar oferujemy druk hangerów na nowoczesnej, lekkiej i nie przepuszczającej światła piance Foam.

Hangery to jeden z elementów POS (point of sales), zwanego też POSM (point of sales materials). POS to różnego rodzaju reklama, która spełnia swoją marketingową funkcję bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Hangery najczęściej umieszczane są w punktach sprzedaży jako prostokątne tablice podwieszone pod sufitem lub na wysoko umiejscowionych elementach konstrukcyjnych. Tablica może być zawieszana na sprężynie, żyłce lub sznurku.

Na hangerze prezentowane jest duże, wyraźne logo, dzięki czemu marka produktu lub usługi jest wyeksponowana. Istnieje możliwość zaprojektowania hangeru jednoelementowego lub wieloelementowego.

Główną funkcją reklamy tego typu jest zwrócenie uwagi potencjalnego klienta na produkt, ukształtowanie w nim świadomości marki i spopularyzowanie logo, rozumianego jako najważniejszy element identyfikacji wizualnej firmy. Logo jest łatwe do zauważenia właśnie dzięki umiejscowieniu go pod sufitem – dzięki temu można je dostrzec z dużej odległości.

Obecnie hangery stanowią integralny element aranżacji w takich lokalizacjach, jak banki, supermarkety, sklepy, salony samochodowe i inne sieci handlowe.

Ten typ reklamy jest bezpośrednio związany z punktem sprzedaży i stanowi skuteczny sposób na przykucie uwagi potencjalnego klienta. Szacuje się, że aż 70% decyzji o zakupie towaru lub skorzystania z usług jest podejmowanych właśnie w punkcie sprzedaży.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.