• Home
  • Naklejki firmowe i promocyjne na zamówienie – Warszawa

Naklejki firmowe i promocyjne na zamówienie – Warszawa

Zastosowanie naklejek promocyjnych

Naklejki promocyjne to doskonały pomysł na niepozorną, a przy tym pomysłową i zapadającą w pamięć reklamę przy niedużym nakładzie kosztów. Główną rolą takiej formy reklamy jest przekazywanie informacji, choć często naklejki promocyjne sprawdzają się też jako elementy dekoracyjne oraz elementy wykończeniowe różnego rodzaju produktów. Dzięki temu, że mogą zawierać dowolne informacje i mieć dowolny rozmiar, kształt oraz kolorystykę, dają ogromne możliwości personalizacji, jak również stanowią element standardowych procedur, takich jak oznakowanie produktów medycznych czy dokumentacji medycznej.

Naklejki na zamówienie, które wykonuje nasza drukarnia, są szeroko wykorzystywane w celach marketingowych, ponieważ znajdują wiele zastosowań. Mogą służyć chociażby do identyfikacji firmy (naklejki z logo firmy) i oferowanych przez nią produktów lub jako oznakowanie promocji w sklepach. Spotyka się je także na urządzeniach przemysłowych, czasami spełniają nawet funkcję ostrzegawczą. Największą popularnością cieszą się jednak naklejki z logo firmy, posiada je niemal każda firma w Warszawie i nie tylko, niezależnie od dziedziny prowadzonej działalności. Właściwie naklejki na zamówienie są powszechną formą promocji w praktycznie każdej branży.

Zalety naklejek promocyjnych

Promocja z wykorzystaniem naklejek promocyjnych może przynieść wiele korzyści wizerunkowych, bo choć mogłoby się wydawać, że to drobna i niepozorna reklama, to jednak wykonana z pomysłem potrafi zwrócić na siebie uwagę i co ważne, jest powszechnie akceptowana, a nawet lubiana. Poza tym reklamowe naklejki firmowe mają wiele zalet, przede wszystkim są bardzo różnorodne i atrakcyjne wizualnie, a dzięki niewielkim rozmiarom, w jakich są dostępne, istnieje możliwość naklejenia ich niemal wszędzie. Do tego są bardzo wygodne w użyciu – można je naklejać na różnego rodzaju suche powierzchne, między innymi na szkło, plastik i papier.

Wymiary i techniki druku naklejek

Wymiary naklejek mogą być nieograniczone, a co za tym idzie – dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Zarówno rozmiary, jak i kształt oraz technikę druku dopasowujemy do indywidualnych do wymagań klientów – szczegóły można omówić telefonicznie lub drogą e-mailową (przyjmujemy zamówienia z całej Polski, obszar naszej działalności to nie tylko Warszawa). W zależności od tego, jakich naklejek na zamówienie potrzebujesz, możemy je wydrukować zarówno na papierze, jak i na folii białej, kolorowej lub przezroczystej. Jeśli potrzebujesz liter lub logotypu w postaci naklejki, możemy wydrukować i przyciąć wybrany kształt.

Oferujemy także naklejki firmowe wielkoformatowe: drukowane na papierze, drukowane na folii, wycinane do dowolnego kształtu oraz wycinane w szczegółach – poszczególne litery i przenoszone za pomocą folii transportowej – efekt liter, loga bez tła.

Technologia Memjet

Memjet to innowacyjna technologia wykorzystująca wyjątkowo precyzyjną, szybką i niezawodną drukarkę Afinia L801 przeznaczoną do profesjonalnego druku etykiet i naklejek samoprzylepnych. Afinia L801 jest drukarką kolorową i służy do cyfrowego druku na roli w rozdzielczości 1600×1600 dpi i kolorystyce CMYK. Potrafi drukować z prędkością 18 m na minutę. Charakteryzuje się także doskonałą jakością wydruku, precyzją cięcia oraz dużą trwałością.

Szerokość pola zadruku to 21 cm, co pozwala drukować naklejki do wielkości A4 (297×210 mm) w bardzo wysokiej jakości i ostrości. W technologii Memjet możliwe jest również wykonanie kolorowych etykiet (na butelki, słoiki i pudełka itp.) oraz całą gamę naklejek i wlepek przyciętych do dowolnego kształtu. Do druku używa się papieru samoprzylepnego lub folii samoprzylepnej. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia wydruku laminatem, co zapewni mi dłuższą trwałość i odporność na zarysowania czy zabrudzenia.

Projekty naklejek promocyjnych

W razie potrzeby nasz grafik przygotuje projekt wg Państwa wytycznych lub wydrukujemy naklejki z przesłanego projektu (najlepiej w wersji wektorowej Corel, Illustrator, EPS, PDF lub jako bitmapa wysokiej rozdzielczości 300 dpi).


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.