• Home
  • Druk banerów reklamowych – Warszawa

Druk banerów reklamowych – Warszawa

Banery reklamowe można zamontować bez większych trudności prawie w każdym miejscu. Najpopularniejsze miejsca to ściany budynków, ogrodzenia, wnętrza budynków. Banery reklamowe  nie mają ograniczeń w zakresie wielkości, stąd duże możliwości adaptacji reklamy banerowej do potrzeb klienta. Niezmiernie ważną cechą banera, która sprawia że jest tak wszechstronny i wygodny w użytkowaniu, jest bezproblemowy transport. Wystarczy go zwinąć lub złożyć i można go przewieźć samochodem bez ryzyka powstania uszkodzeń.

Banery są odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg oraz wahania temperatur. Zwrócić jednak należy uwagę, że przy silnym wietrze działają jak żagiel. Dlatego też często nacina się wydruk, aby zmniejszyć opór powietrza. W przypadku solidnego montażu do ściany ryzyko porwania jest minimalizowane.

Formy druku banerów reklamowych

Druk banerów reklamowych przeprowadzamy na kilku rodzajach materiałów: tkaninie, siatce winylowej oraz płótnie powlekanym PCV. Poza banerami jednostronnie drukowanymi (tzw. frontlit) proponujemy Państwu również druk banerów dwustronnych (blockout), których specjalna budowa nie pozwala na przenikanie promieni światła przez materiał, przez co nadruk jest doskonale widoczny z obu stron.

Banery reklamowe są oczkowane standardowo co 50 cm, oczkami ze stali nierdzewnej. Pozwalają one na wygodne mocowanie ich do siatki lub ściany. W razie potrzeby możemy oczka robić gęściej, ale musi to być zastrzeżone przy zamówieniu. Otwór wewnętrzny oczka wynosi 10 mm.

Banery reklamowe z reguły funkcjonują samodzielnie, ale często używa się ich również jako wkładów do dużych rollupów – głównie przy wielkości 150×200 cm, 200×200 cm lub pajączków o wymiarach 85×200 cm, 100×200 cm, 150×200 cm.

Zalety banerów reklamowych

Banery reklamowe to bardzo efektywna forma reklamy, a przy tym niedroga, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nawet wykonany najprostszą techniką baner reklamowy jest bardzo trwały i wytrzymały. Choćby z tego względu banery reklamowe są tak bardzo popularne w Warszawie i tak wiele drukarni w tym mieście oferuje druk banerów. Inny powód ich popularności to fakt, że ze względu na swoje rozmiary są dobrze widoczne, rzucają się w oczy i zapadają w pamięć, co przesądza o ich wysokiej skuteczności marketingowej. Wśród pozostałych zalet banerów reklamowych można wymienić też atrakcyjny wygląd (dobre odwzorowanie kolorów, duża szczegółowość) oraz mobilność (typowy baner reklamowy jest lekki i poręczny, a co z tym idzie, wygodny w użytkowaniu, przechowywaniu i transporcie).

Zastosowanie banerów reklamowych

Banery reklamowe znajdują szerokie zastosowanie w reklamie outdoorowej. Można je umieszczać w różnych miejscach w przestrzeni publicznej, przy czym najlepiej sprawdzają się przy ruchliwych ulicach w centrach miast oraz w pobliżu obiektów handlowo-usługowych takich jak sklepy spożywcze lub przemysłowe czy restauracje. To właśnie tam znajduje się najwięcej odbiorców, których może zainteresować reklamowana oferta, dlatego Warszawa, szczególnie jej centrum, pełna jest banerów. Jeśli chcesz się wyróżnić na ich tle, musisz przygotować oryginalny i niepowtarzalny projekt baneru reklamowego, który nie zginie w tłumie podobnych reklam. To spore wyzwanie. Na szczęście nasza drukarnia zajmuje się nie tylko drukiem banerów, ale też oferuje pomoc w przygotowaniu ich projektów.

Projekt graficzny banera reklamowego

Pliki przeznaczone do stworzenia reklamy banerowej powinny być przygotowane wg następującej specyfikacji:

kolorystyka CMYK, format PDF, skala 1:1, rozdzielczość 100 – 150 dpi, bez spadów. Przy dużych formatach, oglądanych z większej odległości,  wystarczająca jest nawet 10-20 dpi.

Przygotowane zgodnie z tymi wytycznymi projekty ułatwią druk banerów i zapewnią ich wysoką jakość oraz najlepszy możliwy wygląd.

Dostawa banerów reklamowych

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł netto – przy małych banerach. Duże należy odpowiednio zabezpieczyć i koszt transportu może być wyższy. Banery do transportu nawijamy na kartonową tubę lub składamy w kostkę. Wysyłka w dalsze rejony jest organizowana przez kurierów DPD i wydłuża termin dostawy o 1 dzień.

Druk banerów przy zamówieniu 1 – 2 sztuk wykonujemy w ciągu 1 – 2 dni. Termin realizacji większych zamówień podajemy indywidualnie.

Baner reklamowy Frontlit

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.