• Home
  • Foldery & Ulotki

Foldery & Ulotki

Foldery to najszybsza forma budowania wizerunku firmy w oczach klienta wraz z przedstawieniem najważniejszych elementów oferty. Szeroki wachlarz papierów oraz możliwości względem wymiarów pozwalają na indywidualność oraz atrakcyjność.

Do dyspozycji mamy różne gramatury papieru oraz możliwości uszlachetnienia druku. Im wyższa gramatura tym twardszy papier. 150 gram to najpopularniejszy nośnik dla ulotek i wewnętrznych stron broszur i katalogów. Na okładki używamy gramatury 200-300, natomiast wizytówki to już kreda 350 gram.

Nasz druk cyfrowy jest tzw. olejowany dzięki czemu powierzchnie zadrukowane są błyszczące, dając efekt lakierowanych. Szczególnie estetycznie wyglądają ciemne kolory, które dostają dodatkową głębię.

Ulotki i foldery mogą mieć dowolny wymiar:

  • Dl (99×210 mm)
  • A4 (210×297 mm)
  • A5 (148×210 mm)
  • A6 (105×148 mm)

Rodzaje składania:

Katalogi, broszury to możliwość przedstawienia pełnej oferty Twoich produktów lub usług w estetycznej i trwałej formie. Katalogi i broszury przygotowujemy zarówno w standardowych wymiarach: a4, a5, a6, b5, jak i w dowolnych wybranych przez Ciebie.

Katalogi wykonujemy w wybranych przez Ciebie gramaturach od 150 gram w środku po 250-300 gram na okładkach. Mamy możliwość zarówno klejenia, jak i zszywania stron. Przygotowując projekt musimy jednak pamiętać, że całkowita ilość stron szytych musi być podzielna przez 4. Przy klejonych katalogach strony wewnętrzne są drukowane na pojedynczych kartkach.

Broszury są szczególnie popularne w branży medycznej przedstawiając wachlarz usług lub właściwości preparatów w postaci gazetki produktowej. Jako producent z pewnością docenisz możliwości prezentacji produktów, asortymentu dodatkowego i specyfikacji.

Marzysz o wydaniu własnej książki lub magazynu, albo notatnika? Nasze katalogi będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Napisz nam czego szukasz? Z pewnością doradzimy właściwe parametry. Szukasz optymalizacji kosztu? Doradzimy najlepsze rozwiązanie pod kątem finansowym.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.