• Home
  • Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Zapewniają efektywne, szybkie dotarcie do potencjalnego klienta. Druk plakatów wielkoformatowych to możliwość nie tylko reklamy, ale również sprzedaży oferty wykorzystując efekt skali.

Wymiary plakatów wielkoformatowych

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, druk plakatów wielkoformatowych realizujemy w dowolnym wskazanym rozmiarze – o dowolnej szerokości do 150 cm i o dowolnej długości. Jesteśmy więc w stanie zrealizować każde zamówienie obejmujące druk plakatów reklamowych.W  przypadku większych powierzchni konieczne jest łączenie plakatów, jednak niewidoczne dla oka z uwagi na dużą odległość.

Oferujemy druk solwentowy na najwyższej jakości ploterach z gwarancją intensywności koloru( również dla małych nakładów i małych formatów) Warszawa.

Możemy zrealizować dla Państwa zamówienia już od jednej sztuki.

Ulepszenia druku plakatów wielkoformatowych

Plakaty solwentowe możemy zabezpieczyć laminatem matowym lub błyszczącym, dodatkowo podbijając kolorystyką i zabezpieczając przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Nasze plakaty są nasycone kolorami, a przejścia tonalne są gładkie.

Projekt plakatu wielkoformatowego

Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc graficzną w przygotowaniu odpowiedniego projektu plakatu wielkoformatowego. Nasze studio może w całości wykonać dla Państwa projekt graficzny, tak aby plakat był skuteczny i efektowny. W pełni profesjonalna obsługa Państwa zamówienia pod kątem zarówno projektu jak i jego wydruku zagwarantuje estetyczną i efektywną promocję firmy lub produktu.

Wszelkie prośby o kalkulacje druku plakatów proszę wysyłać na: avatar@avatar.pl

Przykładowe ceny (netto):

Druk solwentowy:
A1: 15 zł/sztuka
B1: 20 zł/sztuka

Wszystkie ceny ulegają zmianom, w zależności od nakładu i formatu.

Na terenie Warszawy możliwość dostawy kurierem w ten sam dzień roboczy.

Doskonałym uzupełnieniem kampanii plakatowej jest prezentacja produktu lub usługi na roll up.

Nowoczesny druk plakatów reklamowych Warszawa - plakaty wielkoformatowe

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.