• Home
  • Druk naklejek reklamowych – Warszawa

Druk naklejek reklamowych – Warszawa

Naklejki reklamowe – druk solwentowy

Druk solwentowy, który jest główną działalnością naszej drukarni, to zdobywająca coraz większą popularność technika druku naklejek reklamowych różnego rodzaju – począwszy od naklejek reklamowych wielkości kilku centymetrów po duże płachty drukowane z brytów i wyklejane na powierzchniach stoisk targowych. Są one coraz częściej wykorzystywaną formą reklamy, zwłaszcza Warszawa je docenia, dlatego drukowanie naklejek metodą solwentową musiało się znaleźć w ofercie naszej drukarni.

Druk naklejek tego typu wykonujemy na foliach monomerycznych z szarym lub białym klejem. Szary klej blokuje prześwitywanie podłoża i jest doskonały do wyklejania różnego rodzaju powierzchni, w tym również powierzchni z wcześniejszymi wydrukami albo o bardzo ciemnym odcieniu. Druk naklejek z białym klejem służy najczęściej przy wyklejaniu płyt PCV lub na powierzchnie przezroczyste jak okna, drzwi czy pleksi.

Druk naklejek na folii polimerowej

Folia polimerowa charakteryzuje się mniejszą sztywnością niż folia monomeryczna, przez co wykorzystywana jest głównie do oklejania samochodów lub nierównych powierzchni takich jak osłony kaloryferów. Naklejki drukowane na folii polimerowej zabezpieczamy laminatem. Możliwe jest użycie laminatu matowego lub błyszczącego, w zależności od potrzeb. Z reguły laminat błyszczący stosowany jest na zewnątrz budynków, a laminat matowy – w ich wnętrzach.

Naklejki OWV (one-way vision)

Naklejki OWV to naklejki perforowane na różnego rodzaju powierzchnie transparentne, najczęściej wykorzystywane do wyklejania witryn sklepowych i szyb samochodowych. Drukowane są one na folii z szarym, lekkim klejem i posiadają perforację, przez którą przenika światło, dzięki czemu tworzą efekt półprzezroczystości. Dodatkowo laminuje się je laminatem podłogowym antypoślizgowym i wycina do dowolnego kształtu – są więc bardzo funkcjonalne. Takie naklejki wykonujemy w jednym kawałku do 130 cm szerokości.

Naklejki Backlit

Naklejki Backlit to rodzaj kliszy z klejem – używane są one głównie przy produkcji kasetonów podświetlanych, gdzie naklejkę wykleja się na frontowej płycie pleksi.

Naklejki backlit drukujemy w dwóch opcjach. Do naklejenia na szybę od zewnątrz lub od wewnątrz – i wtedy drukowane są w odbiciu lustrzanym. Dodatkowo naklejki klejone od wewnątrz możemy zalaminować białą folią, przez co wydruk jest bardziej wyraźny. Oczywiście w tej sytuacji ogranicza on dostęp światła, ale bardzo często stosowany jest w różnego rodzaju restauracjach i pubach.

Druk naklejek – Twoja reklama firmy

Naklejki reklamowe to doskonały sposób na promocję Twojej firmy, ponieważ zapewnia długą i skuteczną reklamę. Druk naklejek wspomnianymi wyżej metodami gwarantuje nie tylko ich wysoką jakość, ale też trwałość i wytrzymałość, co pozwala na długą ekspozycję. Zwłaszcza naklejki reklamowe wykonywane metodą solwentową charakteryzują się dużą odpornością na deszcz, mróz i wiatr, choć inne rodzaje naklejek reklamowych też dobrze sobie radzą w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i dlatego tak chętnie wykorzystuje się je w reklamie outdoorowej.

Jak zamówić naklejki reklamowe w Warszawie?

Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa na terenie miasta Warszawa, czy w jakimkolwiek innym miejscu Polski, zachęcamy do skorzystania z usług naszej drukarni. Oferujemy wydruk naklejek różnymi technikami i w dowolnym rozmiarze. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły, dowiedzieć się jak wykonuje się wydruk naklejek lub jak dużo czasu zajmie drukowanie naklejek określonego rozmiaru, napisz do nas lub zadzwoń. Drogą telefoniczną i e-mailową możesz również złożyć zamówienie na naklejki reklamowe.

Projekty naklejek reklamowych

Jakość wydruku zależy w głównej mierze od przesłanych plików, dlatego zalecamy, aby plik był przygotowany wg poniższej specyfikacji:

  • kolorystyka CMYK, format PDF, skala 1:1, rozdzielczość 150 dpi.

W przypadku naklejek na tablice reklamowe projekt musi mieć dodatkowo spad po 5 mm z każdej strony. W przypadku naklejek ciętych do kształtu projekt musi mieć 3 mm spadu z każdej strony, a ścieżka cięcia powinna być przesłana w oddzielnym pliku w wersji wektorowej.

Dostawa naklejek reklamowych

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł netto. Naklejki pakowane są w tuby lub – przy mniejszych formatach – na płasko. Wysyłka na terenie Polski wydłuża termin dostawy o 1 dzień. Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kurierów DPD.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.