• Home
  • Tablice wystawiennicze – Warszawa

Tablice wystawiennicze – Warszawa

Charakterystyka tablic wystawienniczych

Tablice wystawiennicze stanowią niezastąpiony system ekspozycji reklam tekstowych i graficznych w plenerze, choć można je wykorzystać również w biurach, sklepach czy punktach usługowych. Ich niezaprzeczalną zaletą jest wygoda użytkowania i wielofunkcyjność. Tablice wystawiennicze znajdują wszechstronne zastosowanie w każdej branży i mogą być nośnikiem różnego rodzaju treści, nie tylko reklamowych, ale też informacyjnych. Poza tym tablice wystawiennicze mają dodatkowo tę zaletę, że są dostępne w dowolnych formatach. Wprawdzie wymiary tablic drukowanych na PCV nie mogą przekraczać 300×200 cm, ale jeśli zależy Ci na większej reklamie, nie ma problemu – tablice mogą być łączone.

Zastosowanie tablic wystawienniczych

Tablice wystawiennicze to wielofunkcyjne rozwiązanie reklamowe sprawdzające się zwłaszcza w przypadku firm wystawiających się na wszelkiego rodzaju imprezach branżowych, na przykład targach czy konferencjach. Większość tablic wystawienniczych przeznaczona jest do zastosowania mobilnego – można je więc postawić w dowolnej, zamkniętej lub otwartej, przestrzeni i przenosić z miejsca na miejsce, w zależności od potrzeb. Istnieje jednak również możliwość ich przymocowania na ścianie lub zawieszenia. Swego czasu wykonywaliśmy tablice wystawiennicze dla dużych sieci marketów w mieście Warszawa, gdzie służyły jako hangery, jako że, ze względu na swoją małą wagę, idealnie nadają się do podwieszenia pod sufitem.

Techniki druku tablic wystawienniczych

Do wyboru są dwie techniki druku tablic wystawienniczych:

Proces wykonania reklamy wystawienniczej sprowadza się do tego, że na podkład – piankę lub płytę PCV – nanoszona jest monomeryczna folia matowa lub błyszcząca drukowana w technologii solventowej. Dzięki temu tablice są bardzo trwałe, a stosowane przez nas wysokiej jakości farby pozwalają na dodatkowe przedłużenie żywotności tej formy reklamy do kilku lat bez widocznych ubytków. Dla zabezpieczenia tablicy możemy zastosować też laminowanie, które jeszcze bardziej ją wzmocni, a także uodporni ją na działanie promieni UV.

Projekty tablic wystawienniczych

Pliki przeznaczone do stworzenia reklamy na tablicach wystawienniczych należy przygotować wg następującej specyfikacji:

  • kolorystyka CMYK, format PDF, skala 1:1, rozdzielczość 100 – 150 dpi. Spady: 5 mm.

Dostawa tablic wystawienniczych

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł netto – przy małych wydrukach. Duże tablice wystawiennicze należy odpowiednio zabezpieczyć i koszt transportu może być wyższy. Wynika to z tego, że pianka jest dość podatna na uszkodzenia fizyczne – jest to pianka pokryta z dwóch stron kartonem, na który naklejany jest wydruk.

Tablice wystawiennicze na ścianie

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.