• Home
  • Naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe

Jedną z najbardziej nowoczesnych metod reklamy w punkcie sprzedaży są naklejki podłogowe. Jeden z rodzajów naklejek wielkoformatowych. Stosowane jeszcze w ograniczonym stopniu, pozwalają na bardzo efektywną reklamę produktu czy usługi, dla Klienta są bowiem nadal nowością. Dużą zaletą naklejek jest możliwość ich ekspozycji zarówno na niewielkich, jak i dużych powierzchniach.

Naklejki podłogowe umieszczać można na panelach podłogowych, płytkach gładkich, wykładzinach PCV.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Klientów naklejki podłogowe powlekane są laminatem antypoślizgowym. Laminowanie zwiększa również ich trwałość sprawiając, że reklama podłogowa jest odporna na zmywanie, ścieranie i warunki atmosferyczne. W zależności od długości trwania kampanii reklamowej dobieramy odpowiedni laminat, dzięki czemu, przez cały okres ekspozycji, naklejki zachowują pierwotną formę i pełną gamę kolorystyczną.

Na Państwa życzenie wycinamy dowolne kształty naklejek – strzałki podłogowe, kleksy, figury geometryczne. Nasz grafik chętnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego kształtu i kolorystyki, tak, by naklejki reklamowe jak najlepiej przyciągały uwagę Państwa Klientów.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.