• Home
  • Druk wielkoformatowy – Warszawa

Druk wielkoformatowy – Warszawa

Zalety druku wielkoformatowego

Druk wielkoformatowy to technologia stosowana do tworzenia reklam o bardzo dużej powierzchni, w tym tablic, plakatów i banerów, oraz materiałów reklamowych do stojaków, potykaczy, kasetonów i roll-upów. Promocja przy użyciu tej formy reklamy jest wyjątkowo efektywna, ponieważ wydruk wielkoformatowy ze względu na swoje rozmiary nigdy nie pozostaje niezauważony, a dzięki temu, że łatwo przykuwa uwagę odbiorców, skutecznie dociera z przekazem do potencjalnych klientów. Wydruki wielkoformatowe mają też tę zaletę, że można je nanosić na wiele rożnych rodzajów powierzchni oraz drukować na różnorodnych materiałach – w zależności od potrzeb i preferencji. Poza tym zaletą takiej reklamy jest jej funkcjonalność i elastyczność. Wydruki wielkoformatowe znajdują wszechstronne zastosowanie i świetnie się sprawdzają zarówno w kampaniach wizerunkowych, jak i produktowych. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty i stawiając na wielkoformatowe wydruki będą Państwo w stanie dotrzeć ze swoją reklamą do bardzo szerokiego grona odbiorców, a idealna jakość wydruku, którą proponujemy, umożliwi uzyskanie oczekiwanego wrażenia.

Rozmiary i techniki druku wielkoformatowego

Druk wielkoformatowy realizujemy już od formatu A3 (30×40 cm) aż do materiałów o szerokości 160 na 320 cm i dowolnej długości. Drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach używanych w reklamie wielkoformatowej – foliach samoprzylepnych, banerach, siatkach mesh, tkaninach i papierach satynowych 200g. Wyposażony w nowoczesne i niezawodne urządzenia park maszynowy w połączeniu z doświadczeniem drukarzy oraz wiedzą grafików pozwala nam proponować możliwość wizualizacji Państwa pomysłu w skuteczną reklamę.

Projekty druku wielkoformatowego

Oczywiście druk wielkoformatowy realizujemy również z materiałów dostarczonych przez klientów. Jedynym ograniczeniem jest jakość dostarczonych nam materiałów graficznych – im będzie ona wyższa, tym lepszy będzie wygląd końcowego produktu. Dlatego jeśli mają Państwo własny projekt, prosimy o przygotowanie go w następujący sposób:

  • kolorystyka CMYK, format TIF, skala 1:1, rozdzielczość optymalna 150 dpi (minimalna 50 dpi) – przy plikach powyżej 5 MB udostępniamy serwer FTP.

Przyjmujemy też prace w formatach Corela, Ilustratora, EPS lub PSD. W tym przypadku prosimy wszystkie czcionki zamienić na „krzywe”.

Jak zamówić druk wielkoformatowy w Warszawie?

Jeśli planują Państwo kampanię reklamową w dużym mieście, na przykład w stolicy, wydruk wielkoformatowy będzie doskonałym wyborem, ponieważ ułatwi wyróżnienie się wśród natłoku reklam, którymi Warszawa jest przepełniona. Chętnie w tym pomożemy. Wystarczy, że napiszą Państwo do nas na adres avatar@avatar.pl lub zadzwonią pod numer 227203508.

Zapraszamy do współpracy! Jesteśmy pewni, że razem z Państwem, dobierzemy właściwą do potrzeb i zasobów finansowych formę nośników informacji i przedstawienia Państwa firmy tak, by marka była dobrze zapamiętana. Stosujemy oryginalne i niekonwencjonalne materiały, które w połączeniu z naszym doświadczeniem i pomysłowością naprawdę zaskakują efektem końcowym. A wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach!


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.