• Home
  • Druk plakatów reklamowych – Warszawa

Druk plakatów reklamowych – Warszawa

Reklama w formie plakatu

Plakaty reklamowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej, ponieważ zapewniają szybkie, efektywne i relatywnie tanie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Druk plakatów to możliwość nie tylko reklamy, ale również sprzedaży oferty, dzięki wykorzystaniu efektu skali. Poza tym plakaty reklamowe często pełnią rolę informacyjną – w zależności od treści, które się na nich znajdą, mogą przekazywać informacje o zbliżających się eventach (koncertach, targach itp.), ciekawych promocjach czy nowych produktach w ofercie Twojej firmy. Jeśli zadbasz o oryginalną grafikę i łatwy do zapamiętania, wpadający w ucho slogan, możesz liczyć na to, że wzbudzisz zainteresowanie odbiorców, utrwalisz w ich świadomości dobry wizerunek marki i zachęcisz do skorzystania z reklamowanej oferty.

Druk plakatów na zamówienie to Twoja możliwość na skuteczną, a przy tym nie wymagającą dużego nakładu finansowego reklamę, która zwróci uwagę dużej liczby odbiorców i pozwoli Ci zdobyć dużą liczbę nabywców dla swoich towarów lub usług. Dlatego plakaty wielkoformatowe są tak popularną formą reklamy, spotykaną dziś praktycznie wszędzie, i dlatego nasza drukarnia oferuje druk plakatów wielkoformatowych w korzystnych i bardzo atrakcyjnych cenach.

Skuteczność plakatów reklamowych

Na wysoką efektywność plakatów reklamowych ma wpływ wiele czynników. Przede wszystkim jest to reklama o masowym zasięgu – można ją umieścić niemal w dowolnym miejscu w przestrzeni  publicznej, dzięki czemu będzie codziennie oglądana przez kilka, kilkanaście tysięcy ludzi, z czego wiele może się okazać zainteresowanych reklamowaną ofertą. Wybór odpowiedniego miejsca jest przy tym szczególnie ważny. Najlepiej wybierać często odwiedzane lokalizacje, takie jak przystanki autobusowe czy bliskie sąsiedztwo centrów handlowych. Dużą zaletą takiej reklamy są też jej niskie koszta – to pozwala na druk plakatów w większych nakładach i co za tym idzie, zwiększenie ich zasięgu i efektywności. Na skuteczność plakatów reklamowych wpływa też ich forma, zwłaszcza oprawa graficzna. Oddziaływanie obrazem jest niezwykle sugestywne i przemawia do każdego odbiorcy, dlatego plakaty świetnie się sprawdzają w reklamowaniu różnego rodzaju produktów, oddają bowiem doskonale ich walory wizualne.

Zastosowanie plakatów reklamowych

Plakaty reklamowe znajdują obecnie zastosowanie głównie w promocji wydarzeń kulturalnych, ale często wykorzystuje się je także jako nośnik informacji o firmach i ich ofercie. Są przy tym bardzo praktyczne, można je wykorzystać na wiele sposobów. Tradycyjny plakat z powodzeniem funkcjonuje jako samodzielna reklama, zarówno outdoorowa, jak i indoorowa, a do tego sprawdza się też jako część większych kampanii reklamowych realizowanych przy użyciu banerów, naklejek i innych narzędzi promocji. Ogromne znaczenie ma tutaj wysoka jakość druku, odpowiednie nasycenie kolorów, duża szczegółowość itp., ponieważ tylko dobrze wyglądający plakat zrobi pozytywne wrażenie na odbiorcy i pozwoli nam zdobyć jego zainteresowanie. Dlatego warto zdecydować się na druk plakatów reklamowych w naszej drukarni, jeśli chce się mieć gwarancję wysokiej jakości. Nasze plakaty idealnie sprawdzały się na wystawach prac artystycznych, a także jako forma ogłoszeń, informacji czy reklamy. Doskonałym uzupełnieniem takiej kampanii plakatowej jest prezentacja produktu lub usługi na roll upie, który też można u nas zamówić.

Plakaty na zamówienie w dowolnym rozmiarze

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom druk plakatów reklamowych realizujemy w dowolnym rozmiarze – od standardowego A4 aż po druk wielkoformatowy o szerokości do 150 cm i dowolnej długości. Jesteśmy więc w stanie zrealizować każde zamówienie obejmujące druk plakatów reklamowych.

Technika druku plakatów reklamowych

Oferujemy druk solwentowy (dla małych nakładów, ale dużych formatów), druk cyfrowy (dla małych nakładów i małych formatów) oraz druk offsetowy (dla małych i średnich formatów i dużych nakładów).

  • Plakaty wielkoformatowe drukowane są na kredzie satynowej 200 g – już od 1 sztuki i od wielkości A2 (420x594mm). Do drukowania plakatów wielkoformatowych używa się plotera Roland XJ.
  • Plakaty drukowane cyfrowo to plakaty w formacie A4 i A3 w nakładach do 200 sztuk, gdzie cena względem nakładów jest w najlepszych proporcjach. Drukowane są one na kredzie matowej 150 g, 200 g, 250 g.
  • Plakaty offsetowe to plakaty w formatach od A4 do B1, w nakładach dowolnych, powyżej 200 sztuk. Drukowane są one na kredzie matowej lub błyszczącej w gramaturach od 130 g do 250 g.

Ulepszenia druku plakatów reklamowych

Plakaty solwentowe możemy zabezpieczyć laminatem (matowym lub błyszczącym), dodatkowo podbijając kolorystyką. Plakaty reklamowe można również zabezpieczyć laminatem z obu stron, aby lepiej sprawdzały się jako wkłady do potykaczy zewnętrznych.

Oprawa graficzna plakatu

Aby plakaty reklamowe dobrze spełniały swoją rolę, powinny mieć atrakcyjną i oryginalną oprawę graficzną, która przykuje wzrok odbiorców i skłoni ich do sięgnięcia po reklamowany produkt lub usługę. Jeśli nie wiesz jak skomponować taki plakat, chętnie Ci w tym pomożemy. Nasza drukarnia nie tylko oferuje druk plakatów reklamowych, ale też zapewnia klientom kompleksową pomoc graficzną w przygotowaniu odpowiedniego projektu graficznego plakatu. Możemy również w całości wykonać dla Państwa projekt graficzny, tak aby plakat był skuteczny i efektowny. W pełni profesjonalna obsługa zamówienia, zarówno pod kątem projektu, jak i jego wydruku, zapewni atrakcyjną i efektywną promocję Państwa firmy lub produktu.

Wszelkie prośby o kalkulacje druku i projektowania plakatów prosimy wysyłać na adres: avatar@avatar.pl

Projekty plakatów reklamowych

Jakość wydruku zależy od plików, które Państwo prześlecie, dlatego najlepiej przesyłać je według specyfikacji:

  • format PDF, kolorystyka CMYK, skala 1:1, rozdzielczość 150 dpi.

Pliki do 20 MB można wysyłać bezpośrednio e-mailem.

Jak zamówić plakaty reklamowe w Warszawie?

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w formie plakatów i szukasz ciekawej oferty, najlepiej zgłosić się do nas, najlepszej drukarni w Warszawie zajmującej się drukiem plakatów i innych nośników reklamowych. Nasza oferta druku plakatów reklamowych skierowana jest nie tylko do mieszkańców miasta Warszawa i okolic. Klientom z pozostałych regionów Polski proponujemy wygodne i korzystne opcje dostawy, więc z naszej oferty może skorzystać każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Zachęcamy do składania zamówień drogą e-mailową: avatar@avatar.pl. Pod ten adres prosimy również przesyłać wszelkie pytania oraz prośby o kalkulacje druku plakatów. Możemy zrealizować dla Państwa zamówienia już od jednej sztuki. Ilość nie stanowi dla nas problemu.

Nowoczesny druk plakatów reklamowych Warszawa - plakaty wielkoformatowe

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.