Monidła

Nazwa coraz częściej nadawana standom z otworem na twarz. Pozwala to na zrobienie zdjęcia osoby udającej postać ze standu. Stosowana w Parkach rozrywki lub w charakterze promocji usługi lub towaru.

Wydruk naniesiony na PCV spienione o grubości 8 – 10 mm, laminacja matowa zmniejsza ryzyko powstania odbić światła w trakcie robienia zdjęć. Często całość frezowana do kształtu postaci lub produktu. Z tyły  mocowane są podpory, a możliwe są również schodki stabilizujące za dodatkową opłatą.

Koszt zależy od wielkości. Największe możliwe monidła mają wymiar 200×300 cm. Uzależnione to jest od wielkości dostępnych płyt PCV

Monidło jest odporne na UV i wodę. Wiatr stwarza zagrożenie połamania płyty głównej ( jest to duża powierzchnia, która działa jak żagiel). Montaż do podłoża we własnym zakresie.
Druk monideł, tylko z projektów przesłanych. Termin: 2-3 dni/przy 1 sztuce
Przykładowa cena monidła to: 200 x 200 cm – 1200 zł netto

Z reguły odbiór w drukarni odpowiednio dużym samochodem, jednak w razie potrzeby, jesteśmy w stanie zorganizować transport. Koszt uzależniony jest od ilości kilometrów i wielkości monidła. Warszawa i okolice- dostawa w ciągu 1 dnia.

Specyfikacja:
PCV 10 mm, druk, laminacja matowa, frezowanie. Przy monidłach 150x150cm i większych, druk z pasów, na zakładkę.

CMYK, 150dpi, 1:1, spady 1 cm. Ścieżka cięcia ( jeśli kształt inny niż prostokąt) w oddzielnym pliku w formie wektorowej.

Monidła - avatar

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.