Naklejki OWV

Promocja produktów i usług przybiera dzisiaj coraz nowocześniejsze formy. Jedną z nich jest perforowana folia na szyby One Way Vision, której szerokie zastosowanie wykorzystują zarówno profesjonalni reklamodawcy jak i użytkownicy prywatni.

Folia wykorzystywana jest do oklejania witryn sklepowych, okien i drzwi szklanych, a także szyb samochodowych. Folia One Way Vision może pełnić funkcję przyciągającej uwagę reklamy lub oryginalnej dekoracji. Jest jednym z rodzajów naklejek wielkoformatowych.

Jej struktura sprawia, że po stronie zewnętrznej widzimy wyraźnie nadrukowany obraz, gdy tymczasem z wnętrza pomieszczenia możemy swobodnie obserwować, co dzieje się za szybą. Przepuszczalność folii na szyby wynosi 40%, co zapewnia wysoką jakość nadruku i jednocześnie bardzo dobrą widoczność od wewnątrz. Idealna dla biur mieszczących się na niskich kondygnacjach i parterze.

Do użytku prywatnego sprawdzi się jako subtelna ochrona Państwa domu lub samochodu – nikt niepowołany nie zajrzy przez okno i nie dowie się o pozostawionym w samochodzie laptopie czy telefonie.

Na Państwa życzenie nadrukujemy na folię dowolny obraz lub jednokolorowe tło.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.