• Home
  • Tablice reklamowe – Druk na PCV – Warszawa

Tablice reklamowe – Druk na PCV – Warszawa

Trwałe tablice reklamowe PCV o grubości od 2 do 10 mm stanowią doskonałą reklamę zarówno samej firmy, jak i jej usług, dlatego nasza drukarnia oferuje druk na PCV w każdego rodzaju formacie. Wykonujemy tablice reklamowe PCV wiszące, stojące, jednostronne i dwustronne, tradycyjne i zdjęciowe.

Technologia druku na PCV

Na podkład z PCV nanoszona jest folia matowa lub błyszcząca drukowana w technologii solwentowej. Stosowane przez nas wysokiej jakości tusze pozwalają na przedłużenie żywotności tej formy reklamy do kilku lat bez widocznych ubytków.

Największe dostępne płyty na jakich drukujemy mają wymiar 200×300 cm. Przy takich tablicach reklamowych druk wykonujemy z brytów o szerokości 100 cm z małą zakładką. Z jednego brytu drukujemy tablice do 150 cm szerokości.

Na życzenie klienta możemy wiercić otwory montażowe w tablicach reklamowych lub zamocować z tyłu taśmę dwustronnie klejącą.

Zalety tablic reklamowych na PCV

Druk na PCV jest wodoodporny i bardzo wytrzymały, dlatego tablice reklamowe wykonane tą techniką wykazują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Laminat UV zapobiega przed blaknięciem kolorów, a także przed porysowaniem i przypadkowym rozdarciem wydruku. Z reguły do ekspozycji zewnętrznej tablic reklamowych używa się laminatu błyszczącego, a do ekspozycji wewnętrznej – laminatu matowego. To zapewnia im lepszą widoczność i czytelność w każdych warunkach, zarówno w naturalnym świetle dziennym, jak i przy sztucznym oświetleniu. Dużą zaletą laminowanego druku na PCV jest też łatwość czyszczenia – wykonane w ten sposób tablice reklamowe nie są tak podatne na zabrudzenia, a jeśli już się zabrudzą, można je szybko i bez problemu umyć. Poza tym druk na PCV jest bardzo funkcjonalny, cechuje go wyjątkowa elastyczność i stosunkowo niska waga, stąd tablice na PCV są tak często spotykane nie tylko w mieście Warszawa, ale praktycznie w każdym polskim mieście.

Zastosowanie tablic reklamowych na PCV

Tablice reklamowe na PCV są bardzo popularnym rozwiązaniem często stosowanym w przypadku reklam o małej powierzchni, szyldów czy tabliczek na drzwiach. Można je stosować na przykład jako elementy mebli w sklepach lub jako tablice informacyjne. Tablice z planem miasta Warszawa oraz tablice edukacyjne w różnych obiektach turystycznych są wykonane właśnie tą techniką – to zapewnia im długą żywotność, w końcu druk na PCV to gwarancja długiej ekspozycji. Ze względu na swoją wytrzymałość tablice reklamowe na PCV wykorzystywane są też często na wystawach plenerowych.

Dostawa tablic reklamowych na PCV

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł – przy małych wydrukach. Duże tablice wystawiennicze należy odpowiednio zabezpieczyć i koszt transportu może być wyższy. Tablice o grubości od 2 do 3 mm można zwinąć w rulon do transportu (choć nie jest to wskazane), większe jednak są już sztywne i jest to niewykonalne.

Tablice reklamowe na drzwiach budynku

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.